1300 Dolarlık Apple Watch Series 3 'Çizildi'

1300 Dolarlık Apple Watch Series 3 'Çizildi'

YouTube yayıncısı Zack Nelson, aslında herkes tarafından tanınan adıyla JerryRigEverything devamlı olarak ‘parçalama’ videoları çekiyor. Şu sıralar telefonlar üzerinde uğraşan ve son model akıllı telefonları çizen, yakan ve bükme testlerine sokan yayıncı, bu sefer de Apple’ın yeni akıllı saatini eline aldı. Peki tüm bu ‘sadist’ testler sonucunda ortaya ne çıktı?

Amerika’da 1300 dolardan satılan Apple Watch Series 3, muhtelemen Türkiye’de daha da yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak. JerryRigEverything’in kamerası önünde pek çok teste giren saat, safir ekranı ve seramik kasasıyla oldukça premium bir giyilebilir teknoloji görünümünde.

JerryRigEverything, hem Apple’ın pahalı akıllı saatini, hem de yine safir ekrana sahip 300 dolarlık mekanik saatini teste soktu. Netspor Peki sonuç ne oldu?

Yeni Safir Cam Hayal Kırıklığı Yarattı


Her ne kadar Apple yeni saatinin tanıtımını safir ekranla yapıp, dayanıklı olduğunu söylese de aslında bu kadar kusursuz olmadığı ortaya çıktı. Apple muhtemelen cihazın ekranında gerçek potansiyelini göstermesini engelleyen bazı kusurlara sahip bir safir cam kullandı. Bu da yüksek fiyat göz önüne alınınca, oldukça hayal kırıklığı yaratıyor.

Apple Watch 3, 12 Eylül’de düzenlenen etkinlikle iPhone 8 serisi telefonlar ve iPhone X’le beraber tanıtılmıştı. Akıllı saatin en çok dikkat çeken özelliği nihayet eklenen LTE ve safir cam olmuştu fakat görünüşe göre pek de başarılı olamadı.

JerryRigEverything’in test videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

https://www.youtube.com/watch?v=9EBgaxFfDA0

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER