Google Haberler Mobil Uygulaması Yayımlandı!

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen I/O 2018 etkinliği kapsamında tanıtılan Google Haberler mobil uygulaması bugün Android ve iOS kullanıcıları için indirmeye sunuldu. Dünyanın en büyük teknoloji firmaları arasında yer alan Google tarafından tasarlanan haber uygulaması daha ilk günden binlerce kişi tarafından indirildi!
google haberler

iOS ve Android olmak üzere iki ayrı platformda da piyasaya sürülen Google Haberler uygulaması ile 7/24 spor, teknoloji, siyaset, ekonomi, bilim ve sanat gibi birçok önemli konudan haberdar olabileceksiniz. Oldukça kullanışlı olan uygulama sizin için özel haberleri listeliyor ve en önemlisi Türkçe kaynaklara öncelik tanıyarak ilk olarak bu türde haberleri görmenizi sağlıyor. Bir haberi okurken benzer haberlere de erişebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Google Haberler Uygulaması iOS ve Android Marketlerde!

google haberler

Google Haberler uygulaması birçok yerel ve uluslararası haber kaynağının bir araya geldiği bir haber havuzu olarak değerlendirilebilir. Bu sayede gözünüzden hiçbir kaçmadan gündemden haberdar olabilirsiniz. Google tarafından seçilen özel kaynaklardan okuduğunuz haberler sayesinde de oldukça güvenilir kaynaklardan haber okumanın güvenini yaşayacaksınız.

Dilerseniz uygulamayı kendi isteklerinize göre özelleştirebilir, özel favori kaynaklarınızı seçerek bu kaynakta yayımlanan haberleri daha sık görebilirsiniz.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir