Google Drive artık Google One Oluyor!

Google Drive’ın yeni ücretli bir sürümü olan Google One duyuruldu! Google tarafından yapılan açıklamalara göre önümüzdeki süreçte tüm depolama planları Google One’a dönüşecek!
google one

Google, Drive yerine getirdiği yeni depolama hizmeti “Google One” ile müşterilerine birçok yeni seçenek sunuyor. Depolama anlayışının kökten değişeceği One’da bizleri birçok yeni özellik ve tasarım bekliyor. Şu an için ücretsiz üyelik almanız halinde size 15 GB’lık bir depolama alanı sunan Google One’nın 100 GB, 200 GB ve 2 TB’lık ücretli depolama alanı bulunuyor. Bu alanların fiyatı sırasıyla aylık 1,99, 2,99 ve 9,99 Dolar olacak. Google Drive’da yer alan 1 TB’lık alan ise Google One’da yer almıyor. Daha önce 1 TB’lık paket kullananlar herhangi bir ek ücret ödemeden 2 TB’lık pakete geçebiliyorlar.

5 Kişi ile Paylaşabileceksiniz!

google one

Google One depolama alanlarınızı ailenizden 5 kişi ile paylaşabilme imkanına sahipsiniz. Bu sayede depolama alanında kendinize ait özel bir depolama alanına sahip olabiliyorsunuz. Google One ile birlikte gelen bir diğer özellik ise kısa süre içerisinde online destek alabilmeleri olacak.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir