İnstagram'da Müzikli Story Whatsappta Nasıl Paylaşılır?

İnstagram'da Müzikli Story Whatsappta Nasıl Paylaşılır?

İnstagram'da Müzikli Story Whatsappta Nasıl Paylaşılır?

Instagram'da Müzikli Video Nasıl Paylaşılır?, Hikayede Müzikli Paylaşım Nasıl Yapılır?, İnstagram'da Müzikli Story Whatsappta Nasıl Paylaşılır?, Detaylar yazımızda…

Twitter’da  hesabınıza buy twitter followers satın aldıktan lsonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra story oluşturmak için + işaretine basın ve hikaye butonunu seçin. Paylaşmak istediğiniz gönderiyi cihazınızdaki galeriden seçebilir ya da Instagram kamerasından çekim yapabilirsiniz. Gönderinizi belirledikten sonra ekranı yukarı kaydırarak çıkan alanda Müzik butonunu seçmelisiniz.

Açılan listeden eklemek istediğiniz müziği belirleyip hangi kısmının gönderinizde çalacağını sağ sol kaydırma hareketi ile düzenleyin. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra story paylaşımınızı tamamlayabilirsiniz. Whatsapp üzerinden bu storyi göndermek için sağ alt kısımd yer alan Paylaş butonuna basın ve çıkan araçlardan Whatsapp uygulamasını seçin.

Instagram'da Müzikli Video Nasıl Paylaşılır?

Paylaşım yapacağınız videoyu oluştururken son aşamasa Müzik eklemeniz yeterli olacaktır. Reels videolarının müzikli olması daha fazla izlenme almasını sağlayacaktır. Seçilen müzikler videonun içeriği ile uyumlu olmalı ve takipçilerinize hitap etmelidir.

Yüksek etkileşime sahip olan reels videoları keşfet alanında yayınlandığında hesabınızın takipçi sayısı da artmaya başlar. Popüler olmak ve reklam üzerinden para kazanmak için türk takipçi satın al seçeneklerinden Popigram ile yararlanmanız mümkündür. Bütçenize uygun paketleri inceleyerek şifre girmeden satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hikayede Müzikli Paylaşım Nasıl Yapılır?

Hikaye paylaşımlarınıza içeriğe uygun olarak müzik eklemek takipçilerinizin etkileşimini artıracaktır. Hikayeye müzik eklemek için:

  • Hikayeye eklemek istediğiniz video veya fotoğrafı seçip düzenleyin
  • Ekranı yukarı kaydırarak Müzik butonuna basın
  • Seçeceğiniz müziğin hangi kısmının çalmasını istiyorsanız o kısmı seçin
  • Ekleme işlemlerinizi tamamladıktan sonra paylaşım yapın

Hikayenizin müziği popüler içeriklerden tercih edilmeli ya da konuya uygun müzikler tercih edilmelidir. Yapılan yorumlara cevap vermek, beğeni almak ve izlenmek takipçileriniz ile etkileşim oranınızı artırır. Yüksek takipçi sayısına ulaşmak için instagram takipçi alternatifini Popigram platformundan seçerek satın alabilirsiniz.

Başkasının Hikayesini Kendi Hikayende Nasıl Paylaşılır?

Instagram akışında bulunan hikayenin altındaki “hikayene ekle” butonuna basarak hikayenize ekleyebilirsiniz. Bu işlemin gerçekleşmesi için hikayeyi paylaşan kişinin paylaşım ayarlarını açması gerekir. Hikayeleriniz ile etkileşiminizi artırarak popüler olabilirsiniz. Beğeni satın al ‘da bulunan hikaye izlenme paketlerini 8,99 TL’den başlayan fiyatlarla alabilir popülerliğinizi hızla artırabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER