Far Cry 5 Oyunu Arcade Modu İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Ubisoft'un kısa süre sonra oyun severlere sunacağı Far Cry 5 için yeni tanıtım videoları gelmeye devam ediyor. Bugün yayınlanan yeni fragmanla birlikte serinin Season Pass paket içeriğinin de detayları gün yüzüne çıkmış oldu.
234
Far Cry 5 GİST 2018 Fuarında Oyun Severlerle Buluştu

27 Mart 2018 tarihi ile birlikte Xbox One, PS4 ve PC platformları için yayınlanacak olan Far Cry 5 ile ilgili yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Ubisoft tarafından yayınlanan video fragmanla birlikte Far Cry 5 oyununun Season Pass paket içeriğinin ayrıntıları da netleşmiş oldu.

Far Cry 5 oyunu Mart sonunda oyun severlerin beğenisine sunulacak. Popüler aksiyon oyunu Far Cry 5’in Gold Edition adıyla çıkacak olan sürümünde Season Pass yer alacakken paketin içeriği de yayınlanan video ile ortaya çıkmış oldu. Gold Edition sürümünü satın alacak olan kullanıcıların öncelikli olarak Far Cry 3: Classic Edition sürümünü ücretsiz olarak edinebileceklerini belirtmemizde fayda var.

Far Cry 5 oyunu ile ilgili gelen tanıtım fragmanında üç farklı oyun modu dikkati çekiyor. Hours of Darkness bu modlardan ilki olurken Vietnam Savaşı temalı bir yapım olarak karşımıza çıkacak. İkinci mod olarak ilk kez Far Cry serisinde zombi modunun yer alacağı dikkat çekiyor. Son olarak ise Lost on Mars adı altında gelecek olan mod ile ise Far Cry 5 oyuncuları uzayda oyunun heyecanını tam anlamıyla yaşayacaklar.

Bununla birlikte Ubisoft tarafından Far Cry 5 Arcade ve Live Events adında yeni bölümler de görüntülerde yer aldı. Arcade modunda harita düzenleme özelliklerinin kullanılacağı ve kullanıcılar tarafından tasarlanan haritalarda oyunu oynayabilecekleri düşünülüyor. Arcade modunda oldukça etkili sahnelerin yer alacağı ve oyuncuların oldukça beğenisini kazanacağı düşünülüyor.

İşte Far Cry 5 oyunu ile ilgili yayınlanmış yeni fragman içeriği;

Ubisoft, Far Cry 5 ile oyun severlere geniş çaplı ve alışılagelmişin dışında mükemmele yakın bir aksiyon deneyimi yaşatacağını düşünüyor. Mart ayının son günlerinde yayınlanacak oyunla ilgili geliştirici firmanın beklentileri ne kadar karşılayabileceğini hep birlikte göreceğiz.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir