Çocukluğumuzun Unutulmaz Karakteri Winnie the Pooh Beyaz Perdeye Geliyor!

90’lı yılların en sevilen çizgi filmlerinden bir tanesi olan Winnie the Pooh’un ana karakteri ayı Pooh beyaz perdede karşımıza çıkacak!
christopher robin

Geçtiğimiz yıl vizyona giren “Goodbye Christopher Robin” filmi bu kez farklı bir konsept ve hikaye ile tekrar karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz yılki filmde başrol oynayan Margot Robbie, Kelly Macdonald ve Domhnall gibi isimler bu yıl vizyona girecek filmde yer almayacak. Yeni bir hikayenin konu alacağı filmde başrolde Ewan McGregor ve Hayley Atwell gibi isimler rol alacak. Yeni filmle birlikte Winnie the Pooh çizgi filminin ana karakterleri, Tigger, Piglet, Eeyore ve Pooh’ta yer alacak.

christopher robin

Christopher Robin Filmi Bu Yaz Vizyona Girecek!

Çocukluğumuzda izlediğimizden daha farklı bir görünüme sahip olacak olan çizgi karakterleri gerçek dünyada daha gerçekçi bir şekilde izleyeceğiz. Filmin ana hikayesinde Christoher Robin artık yetişkin bir birey olmuş ve hayatını Londra’da sürdüren normal bir insan olarak karşımıza çıkıyor. Bir süre sonra yolunu kaybeden Robin, çocukluk yıllarında oldukça samimi olduğu arkadaşlarıyla tekrar karşılaşıyor.

Fragmanı incelediğimizde filmin büyük bir bölümü eğlenceli geçecek olsa da belli noktalarda izleyicileri oldukça hüzünlendirecek etkiye sahip olduğu görülüyor. Bize bir nebze çocukluk yıllarımızı ve yitirdiğimiz masumluğumuzu hatırlatacak olan Christopher Robin filmi 3 Ağustos’ta vizyona girecek.

Filmin Fragmanı

 

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir