Student Portal International

Student Portal International

Student Portal International; yurt dışı eğitim danışmanlığı veren bir kuruluştur. İngiltere eğitimini sürdürmek isteyen ya da orada eğitim almayı dileyen ve özellikle üniversite eğitimi, dil eğitimi, yüksek lisans ve doktora gibi akademik alanla ilerlemeyi planlayanlara profesyonel bir şekilde danışmanlık hizmeti vermektedir.

İngiltere Dil Okulları

SPI olarak da bilinen kuruluş, Engin Group bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Student Portal International’ın misyonları arasında yalnızca İngiltere’de eğitim almak bulunmamaktadır. Aynı zamanda kişisel durumunuzun değerlendirilmesi ve bu doğrultuda en planlanacak en iyi eğitimi alabilmeniz amaçlanır. Sektör içinde uzun yıllar kazandıkları tecrübeyle Student Portal International; İngiltere dil eğitimi anlamında alanında bir numaralı bir kuruluşa dönüşmüştür.

İngiltere'de Dil Eğitimi Nasıl Alınır?

Kendini bireysel ve akademik alanda geliştirmeyi dileyen hemen herkesin hayali, yurt dışında eğitim görme imkanına sahip olabilmektir. Özellikle İngiltere'de eğitim görmek, pek çok açıdan avantajlıdır. Student Portal International, bu önemin farkında olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2006 senesinde Engin Group bünyesinde bulunan CSS & Co Legal Services; İngiltere için vize danışmanlığı hizmeti vermektedir. Bu sayede İngiltere’de alınabilecek en üst düzeyde eğitim; en ekonomik koşullarda tarafınıza sunulmaktadır.

Özel danışmanlık şirketi CSS & Co Legal Services; başta yurt dışı eğitim danışmanlığı olmak üzere, tercüme hizmetleri, tanıtım tasarım reklam animasyon bilişim hizmetleri, iş danışmanlığı gibi hizmetlerini Engin Group bünyesinde devam ettirmektedir. İngiltere dil kursu dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden olan Student Portal International, bu başarısını sektördeki deneyimleriyle sağlamıştır.

İngiltere’de Üniversite Eğitimi Hangi Süreçleri Kapsamaktadır?

İngiltere’de verilen eğitimin kalitesi ve bu üniversitelerde eğitim alabilmenin önemiyle beraber İngiltere dil okulları tüm dünyada bilinmektedir. İngiltere’de lisans ve yüksek lisans gibi olanaklara sahip olmanın getirisi oldukça fazladır. Student Portal International; İngiltere’de dil ve üniversite eğitimi üzerine yoğunlaşan ve bu alanda uzmanlaşmış olan bir kuruluştur. İngiltere’de üniversite eğitimiyle beraber diğer bütün eğitimler için detaylı bilgi edinebilmek adına Student Portal International İletişim Hattına ulaşabilir ya da ofislerini ziyaret ederek süreç hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Dilediğiniz her soruda bünyelerinde bulunan eğitim danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda, İngiltere için öğrenci vizesi başvuruları da doğrudan vize danışmanlığı hizmeti olarak geçer ve İngiltere Vize Danışmanlık Hattı sayesinde çözüm uzmanlarıyla irtibat olanağı tanınır.

İngiltere’ye Yolculuk Öncesi Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

İngiltere’ye yolculuk yapacak öğrencilerin bazı hususlara dikkat etmesi gerekmektedir. Pasaport, İngiltere vizesi, uçak biletleri, nüfus cüzdanı, soyadınız değiştiyse evlilik cüzdanı ya da buna dair bir belge mutlaka götürülmelidir. Gidilecek okulun telefon ve adres bilgileri, ehliyet ya da araç kiraladığınıza dair belge yanınızda bulunmalıdır. Acil durumlarda ulaşabilmek adına Student Portal International kurumunun telefon numarası ve adresi, ülkeye ait nakit para ve kredi kartı bulunmalıdır. Eğer zorunluysa seyahat sigortasının da çıktısı alınmalıdır.

İngiltere'ye gitmeyi düşünüyorsanız iyi bir aracı kurum tavsiyesi olarak : https://studentportal.international/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER