Somnox Uyku Robotu Uyku Sorunu Olanlar İçin Geliştirildi

Somnox Uyku Robotu Uyku Sorunu Olanlar İçin Geliştirildi
Hollanda'da geliştirilen ve uyku süresini, uykuya dalma aşamasını daha kaliteli hale getiren Somnox adlı uyku robotu içeriğinde nefes alıp vermeyi simüle eden motorla birlikte bir hoparlör bulunduruyor. Tasarımsal olarak dış yüzeyinde yumuşak kumaş ile geliştirilen bu robot, kavisli yapısı sayesinde kendisine rahat bir şekilde sarılmayı kolay hale getiriyor.

Geliştirilen uyku robotu sizin kalp ritimlerinizi hissederek sizin ritminize benzer nefes alış verişleri simüle ediyor. Bulundurduğu hoparlör ile kalp ritim sesleri çıkararak bir nevi uyumanıza kolaylık sağlıyor ve rahatça uykuya dalmanıza yardımcı oluyor. Somnox uyku robotuna uykuya dalma esnasında size yardımcı olabilecek her türlü ses dosyasını yüklemenize de olanak verilmiş.

Somnox uyku robotu farklı herhangi bir uyku meditasyonu almaya gerek kalmadan uyku sorunlarını tamamen çözeceğini iddia ederken yaklaşık 2kg olan bu robot microSD kart girişine sahip.

Bluetooth 4.0 bağlantı birimini de bünyesinde bulunduran cihazın akıllı telefonlara indirilen uygulaması aracılığıyla her türlü ayarları değiştirilebiliyor.

Eylül 2018 tarihinde satışa sunulması beklenen Somnox uyku robotuna sahip olabilmek için 499 euro tutarında bir ücret ödemek gerekiyor. Aynı zamanda ürün Türkiye'ye 25 euro kargo masrafı ile gönderilebiliyor.
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2017, 02:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER