Gerçekliği Ekranda Yaşayın: Samsung Televizyon

Gerçekliği Ekranda Yaşayın: Samsung Televizyon

Gerçekliği Ekranda Yaşayın: Samsung Televizyon

Televizyon, yaşamımıza dahil olduğu günden bu yana birçok alanda önemli ev içi cihazlardan biri olarak evlerimizde yerini alıyor. Salonun veya oturma odalarının baş köşesini alan televizyonlar, günümüze kadar yaşadığı büyük değişimler sayesinde yaşamımızın ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Samsung ise teknolojik alanda yarattığı öncü hareket sayesinde televizyonlarda da büyük bir değişim dalgası yaratıyor ve herkes için en iyi izleme deneyimini sunacak alternatifleri bir araya getiriyor. Farklı boyut, teknoloji ve ekran teknolojisi alternatifleri sayesinde hemen herkesin kullanımına uygun bir modeli sunan geniş ürün yelpazesi ile siz de kendiniz için en uygun seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz. İşte Samsung TV modellerinden bazıları;

  1. Samsung EU-55TU7000 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart Ultra HD 4K LED TV

Hemen herkesin kullanımına uygun bir model olan Samsung EU-55TU7000, 55” boyutu ve 4K Ultra HD görüntü kalitesi ile ekrana baktığınız her anı yüksek izleme deneyimi ile buluşturuyor. Smart tv uygulamaları sayesinde sosyal medya uygulamalarından dizi-film platformlarına kadar geniş kullanım alanı ile birçok işlemi kolaylıkla yapmanızı sağlıyor.

  1. Samsung 55Q60RAT 55" 138 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Samsung 55Q60RAT Qled tv ise 1 milyar renk tonu ile ekranı eşsiz bir gerçeklikle izleyebilmenize olanak tanıyor. 4K teknolojisinin yanı sıra Quantum Dot teknolojisi de renklerin oldukça canlı görünmesini sağlıyor. Sahip olduğu Tizen işletim sistemi ise televizyonda kanal geçişlerinin hızından uygulamaların kullanımındaki yüksek performansına kadar geniş bir alanda kaliteli bir kullanım sunuyor. 55” boyutu ise geniş bir ekranda en iyi izleme deneyimine ulaşmanızı sağlıyor.

  1. Samsung UE-49RU7100 49" UHD 4K Uydu Alıcılı Smart LED TV

Üstün görüntü teknolojisine sahip olan bu televizyon, benzersiz bir izleme deneyimi sunuyor. Tek işlemci ile hem görüntü rengini hem de yüksek kontrast değerlerini bir arada ayarlayabilmesi, en iyi canlı renklere ulaşmanızı sağlıyor. UHD Dimming teknolojisi ise ekranı küçük bloklara ayırarak bu görüntüleri bu bloklarda işliyor ve daha keskin ayrıntıların ortaya çıkmasını sağlıyor. Tüm bu teknolojik ayrıntılar sayesinde en iyi görüntü teknolojisini yakayalabilir, eşsiz bir izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.

  1. Samsung QE65Q70T 65" 4K Ultra HD Smart QLED TV

Samsung, üstün görüntü teknolojisini 4K görüntü kalitesi ve QLED teknolojisi ile bir araya getirerek en gerçek görüntüleri sunuyor. Quantum Dot teknolojisi ise %100 renk hacmi sağlayarak canlı renk geçişleri ile en iyi izleme deneyimi ile karşılaşmanızı sağlıyor. 4K Quantum işlemci ve yapay zekası ise her şart altında en iyi görüntü ve ses optimizasyonu sağlayarak her zaman en iyi izleme sürecini yaşamanıza olanak tanıyor.

Tüm bu seçenekler sayesinde Samsung, teknolojideki yenilikçi konumu ile kullanıcılarının her zaman en iyi görsellere ulaşmasına imkan tanıyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 15:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER