Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü kadim çağlardan beri bilinen ve kullanılan büyülerden biridir. Eşinizin, nişanlınızın veya sevgilinizin daha çok sevmesini ve aşkla bağlanmasını istiyorsanız bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsü her ne kadar büyü olarak adı geçse de rahmani yapılan işlemlerdendir. Yani, yapılan işlemlerde cinni varlıklardan yardım istenmiyor. Bu nedenle günah olur mu, zararı dokunur mu gibi düşünceleri taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

 Bağlama büyüsü kolay yapılan bir büyü gibi görünmesine rağmen uzman ve deneyimli medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Bu konuda hiç riske girmeniz gerekmiyor. Rahmani çalışmalarıyla bu güne kadar birçok kişinin derdine çare olan Medyum Seyfullah Hoca'dan yardım isteyebilirsiniz.

 Bağlama Büyüsü Nedir?

 Elinizde olmayan sebeplerden dolayı eşinizle, nişanlınızla veya sevgilinizle aranıza sorunlar girebilir. Sevdiğiniz kişinin size karşı olan sevgisinin, aşkının azaldığından şüphe duyabilirsiniz. Eşlerden veya çiftlerden birinin eşine/partnerine geri dönmesi, aşkla bağlanması için yapılan büyüye bağlama büyüsü denir. Burada amaç, yuvanın, ilişkinin kurtulması ve daha sağlam kurulmasıdır.

 Bağlama büyüsünü eşlerden çiftlerden kadın veya erkek yaptırabilir. Bu büyüleri genellikle kadınlar yaptırdığı için erkekler yaptırmazlar diye yanlış bir kanı oluşuyor. Eşini, nişanlısını veya sevgilisini kaybetmek istemeyen, bu konuda bütün uğraşmaları yetersiz kalan erkekler en son çare olarak umutlarını bağlama büyüsüne bağlıyorlar.

 Bağlama Büyüsü Niçin Yaptırılır?

 Medyum Seyfullah Hoca, bütün çalışmalarını iyi niyetli ve insanlara yardım amaçlı yapıyor. Karşıdaki kişiye zarar verecek, kötü niyetli istekleri kabul etmiyor. Bu amaçla, yuvasını ve aşk hayatını kurtarmak isteyen kişilere yardımdan çekinmiyor. Bağlama büyüsü için Hoca'ya başvuranları şöyle sayabiliriz;

 1-Eşinin, nişanlısının veya sevgilisinin daha çok sevmesini isteyenler

 2-Eşinin,nişanlısının veya sevgilisinin sevgisinin azaldığından şüphelenenler

 3-Geçerli bir sebep olmaksızın boşanma aşamasına, nişanı atma, sevgilisinden ayrılma durumuna gelenler

 4-Eşini, yuvasını ihmal eden eşleri geri döndürmek isteyenler

 Bağlama Büyüsünü Kimler Yapıyor?

 Bağlama büyüsü en çok bilinen ve tatbik edilen büyülerden olduğu için herkes tarafından yapılabileceği sanılıyor. İnternet ortamında bu büyüyle ilgili birçok tarif ve yöntem paylaşılıyor. Öncelikli olarak bu tarif ve yöntemlere rağbet etmemenizi tavsiye ediyoruz.

 İnternet ortamında paylaşılan bilgiler ya eksik ya da yanlıştır. Bu çalışmalar için uzun yıllarını ve emeğini vermiş hiç kimse bilgileri tam olarak paylaşmaz. Yanılıp da evinizde yapmaya kalkmayın. Yaptığınız çalışma ya tutmayacaktır ya da istenmeyen sonuçlarla başınız ağrıyacaktır.

 Bağlama büyüsünü Medyum Seyfullah Hoca gibi özel yeteneklere sahip, hüddam ve havas ilimlerine vakıf kişiler yapıyor. Yıllarını bu ilimlere adamış Hoca, derdinize çare bulmak için en uygun vefk çalışmalarını hazırlıyor. Zaten Hoca'yla karşılaştığınızda derdinizin ne olduğunu size söyleyecektir.

 Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

 Bağlama büyüsü denilince akla, ilginç malzemeler, çağrılacak ruhlar, cinler geliyor. Medyum Seyfullah Hoca ile çalıştığınızda bu garipliklerle karşılaşmıyorsunuz. Hoca, yıldızname ve ebced ile size en uygun çalışmanın nasıl yapılacağını tespit ediyor.

 Çalışmanın yapılabilmesi için niyetinizin halis ve salih olması gerekiyor. Hoca, gizli dua, ayet ve Esma-i Hüsna'yı kullanarak vefk hazırlıyor. Vefki nasıl kullanacağınızı ve neler yapacağınızı size anlatıyor. Çalışmanın etkili olabilmesi ve etkisini en kısa sürede gösterebilmesi için verilen talimatları harfiyen yerine getirmeniz önemlidir.

 Bağlama Büyüsü Günah mı?

 Medyum Seyfullah Hoca, bağlama büyüsü yaparken hüddam ilmi yerine havas ilmini kullanıyor. Yani, cinni varlıklarla bir işiniz olmuyor. Evliya ve ulemanın en sık kullandığı dua, Kuran-ı Kerim'den ilgili ayetler, Allah'ın isimlerini kullanıyor. Rahmani ilim kullanıldığı için günahlık bir iş yapılmamış oluyor.

 Ayrıca Hoca, karşı tarafa zarar verecek, sonu olumsuz sonuçlanacak hiçbir çalışmaya imza atmıyor. Arası bozulmuş, dağılma durumunda olan yuvaları kurtarıyor, sevgilileri bir araya getiriyor. Bir nevi insanlara iyilik yapmış oluyor. Bu nedenle yuvanızı kurtarmak, nişanlınızdan veya sevgilinizden ayrılmak istemiyorsanız bağlama büyüsüne başvurabilirsiniz.

 Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

 Medyum Seyfullah Hoca, kötü amaçlı büyü yapmasa da maddi çıkarlar uğruna evli, nişanlı veya sevgili olan kişilere bağlama büyüsü yapanlar olabiliyor. Yuva yıkmak, karşı taraf istemese de zorla kendine bağlamak isteyenler bu büyülere başvurabiliyorlar.

 Sevdiğiniz kişinin sebepsiz yere size soğuk davrandığını hissediyorsanız, ortada sebep yokken tartışma çıkardığında büyünün etkisinde olduğundan şüphelenebilirsiniz. Bu durumda vakit kaybetmeden Medyum Seyfullah Hoca'dan randevu almalısınız.

 Hoca, ilk olarak bir vefk hazırlayarak büyüyü etkisiz hale getirecektir. Daha sonra derin çalışmalara girerek, büyüyü bozma işlemine başlayacaktır. Hazırladığı yeni bir vefkle sevdiğinizin üzerinden büyü kalkacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER