Bilgisayarınızda Oynayabileceğiniz En İyi Uzay Oyunları

Uzay oyunları tutkunlarının bilgisayarlarında oynayabilecek oldukları en iyi oyunlar hakkında kısaca bilgiler verdik. İşte detaylar..
256
İşte 2017 Yılının En İyi Mobil Oyunları

Oyun severler tarafından oldukça beğenilen galaksiler arası hikayeler içeren oyunlar heyecanı bol aksiyon dolu sahneler içeriyor. Bununla birlikte bu oyunlarla dünyanın sınırlarından aşarak uzayın bilinmezliklerine doğru yolculuk ederken her anı dolu dolu yaşayabileceksiniz.

Uzay oyunlarının birçok farklı çeşidi mevcut. RPG, MMO, aksiyon, uzayda epik savaşlar dahil olmak üzere bu oyunların dünya genelinde oyuncular tarafından oldukça beğeni kazandığı gözleniyor. Uzay temalı oyunların tutkunu olan oyun severler için tavsiye niteliğinde birkaç oyun hakkında kısa bilgileri sizlere sunuyoruz.

Star Wars: Empire At War

Bu oyun Petroglyph stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Star Wars hayranlarına özel hazırlanan strateji oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyunun temeli tam 12 yıl önce atılmış olmasına rağmen günümüz teknolojilerini barındıran bilgisayarlarda da akıcı grafiklerle üst düzey görsel şölen sunuyor. Kara ve uzay savaşlarını yüksek tempoda oynamak isteyen oyuncular, etkileyici bir Star Wars deneyimi yaşayabilir.

Mass Effect 2

Yaklaşık olarak 10 yıllık bir geçmişe sahip olan BioWare tarafından geliştirilen epik uzay oyunu Mass Effect 2, iyi derecede dövüş sahneleri, akıcı hikayesi ve ek karakterleri ile klasik bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Destiny 2

Bungie yapımı olan Destiny 2 oyununun ilk serisi oyun severler tarafından pek kabul görmemiş olsa da ikinci seri ile başarı çıtaları bir bir geçildi. Mükemmele yakın görselliği ve bilim kurgu atmosferi ile iyi bir oyuncu deneyimine sahip bir oyun olarak dikkat çekiyor.

Stellaris

Paradox Interactive tarafından geliştirilmiş olan Stellaris, uzay strateji oyunu olarak biliniyor. Büyük bir haritada oyuncular farklı uygarlıklarla ortak ittifak kurarken galaksiler arasında savaşlarla heyecanlı bir oyun serüvenini yaşıyor.

Faster Than Light

Gerçek zamanlı strateji oyununa bilim kurgu deneyimi katan oyunda mizahi ve duygusal hikayeler birbirini tamamlıyor. Eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyunda uzun süreler geçirebilirsiniz.

Kerbal Space Program

Kendinize ait uzay gemisi mi inşaa etmek istiyorsunuz? İşte tam size göre bir oyun. Geliştirdiğiniz uzay gemisi ile uzayın bilinmeyenlerine doğru keşfe çıkabileceğiniz oyunda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Elite Dangerous

Uzay oyunları arasında en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Elite Dangerous, basit bir uzay gemisi ile başlayan yolculukta elde edeceğiniz kaynaklarla büyük vurgunlar yapabileceksiniz. Yüksek seviye savaş sahneleri ile heyecan her zaman üst düzey olacak.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir