Youtube Video İndirme

Youtube Video İndirme

Youtube Video İndirme

2005 yılından bu yana kullanılan ve en çok kullanılan video izleme sitesi olarak bilinen Youtube kullanıcılarına yerli ve yabancı çok sayıda video içerik sunmaktadır. Bunları izlemek için kullanıcıların herhangi bir ücret ödemelerine gerek yoktur. Fakat izlenen videolar indirilmek istendiğinde Youtube premium üyesi olmak ya da buna imkan veren internet sitesi ve uygulamaları kullanmak gerekir.

Youtube premium kullanıcılara ilk bir ay boyunca bedava olarak sunulmakta ve bu sürenin bitmesiyle birlikte ücretli sürüme geçilmektedir. Bu aşamada kullanıcılar kendilerine en uygun tarifeye abone olacaktır. Eğer deneme süresinin sonunda ücretli aboneliğe devam edilmek istenmezse bu durumda reklam içeren ve video indirilmeyen ücretsiz kullanıma devam edilebilir. Premiumun aylık ücreti 16,99 TL şeklinde belirlenmekte olup bu fiyatlarda dönemler itibariyle güncellemeler yapılmaktadır.

Youtube Premium İle Video İndirme

Ücretli abonelik türü olan youtube premium ile video indirmek için https://www.youtube.com/premium internet sitesi ziyaret edilmelidir. Uygun koşulları sağlayan kullanıcılar daha tasarruflu olması adına öğrenci ve aile tasarruf paketlerinden de yararlanabilir. Premium üyelik video indirme işlemi video izleme sırasında otomatik olarak başlatılmaktadır. Bu sayede uçakta ya da herhangi bir zamanda önceden indirilmiş olan video içerikler internet bağlantısı olmadan rahatça izlenebilir. Premium abonelik sayesinde üyeler reklamsız ve arka planda video izleyebilme özelliğinden de yararlanabilir.

İnternetten Youtube Videoları Nasıl İndirilir?

İnternet sitesinden youtube video indirmek için indirilecek videonun linki kopyalanır ve seçilen sitenin indirme sekmesine yapıştırılır. Daha sonra indir seçeneğine tıklanarak indirme anında başlatılabilir. İndirilen dosyalar cihazın indirilenler kısmına kaydedilecektir. Bunun için kullanılacak sitenin güvenilir olmasına ve cihaza virüs bulaştırmamasına dikkat edilmelidir. Bazı sitelerde indirilen dosyalar aracılığıyla bilgisayarlara zararlı yazılımlar gönderilmektedir. Bunlara karşı dikkatli olmakta yarar vardır.

Sponsor : Noter Onaylı Tercüme Bürosu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER