Windows 10 İşletim Sistemine Üst Düzey Performans Modu Geliyor

Windows 10 İşletim Sistemine Üst Düzey Performans Modu Geliyor

Bilgisayar üzerinde üst düzey performans gerektiren işlemler için Windows 10 performans modu geliyor. Ultimate Performance adı ile gelecek olan yeni mod ile 3 boyutlu modellemeler ve grafik tasarım işlemlerini takılma veya donma olmadan gerçekleştirilebilecek.

Fast Ring ile birlikte Windows Insider kullanıcılarına sunulan Windows 10 ön izleme yapısı içinde yerini alan "üst düzey performans modu"'ndan şimdilik sadeceiş istasyonları için Windows 10 Pro işletim sistemi sürümünü kullananlar yararlanabilecek.

Windows 10 Süperbahis Pro işletim sistemine gelecek olan yüksek performans modu yetersiz kaldığı durumlarda mikro gecikmelerin önleneceği ve güç yönetiminin devre dışı bırakılacağı düşünülüyor. Şu an için performans modu dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için kullanılamayacak. Ancak ilerleyen zamanlarda Microsoft'un bu platformlar için de güncelleme getirebileceğini belirtelim.

Microsoft'un yenilikleri bunlarla sınırlı değil. Yeni emoji modellerinin de güncelleme ile sisteme ekleneceği ve bununla birlikte evrensel windows platformu uygulamalarının dosya sistemi erişiminde daha fazla kontrol getirileceği belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER