Toshiba Servis Türkiye

Toshiba bir Japon markası olarak tüm dünyaya kendisini kabul ettirmiş durumdadır. Kalite ve servis hizmetleri konusunda en hızlı ve garantili işler yapması Toshiba’ya olan talebi artırmıştır.

Toshiba Servis Türkiye

Toshiba bir Japon markası olarak tüm dünyaya kendisini kabul ettirmiş durumdadır. Kalite ve servis hizmetleri konusunda en hızlı ve garantili işler yapması Toshiba’ya olan talebi artırmıştır. Toshiba bilgisayar, elektronik kartlar ve birçok makine üretimi yaptığı için geniş ürün yelpazesine sahiptir. Tüm ürünlerinin satış sonrası servis hizmetleri mevcuttur. Toshiba Türkiye’de satmış olduğu tüm ürünler için de geniş bir servis ağına sahiptir. Toshiba ürünlerinde müşteri memnuniyetini ön plana almıştır. Toshiba Servis Türkiye bu bilinç çerçevesinde hizmet veriyor.

Toshiba Servis Türkiye Hizmetleri

Toshiba tüm dünyada ürünlerine sağlamış olduğu servis hizmet kalitesini Türkiye’de de sağlamıştır. Laptop ve notebook konusunda hem kalite hem de satın aldıktan sonra sunulan servis hizmetleri sebebiyle Toshiba tercih ediliyor. Toshiba laptop servis hizmetlerinde hızlı ve güvenilir bir hizmet veriyor. Türkiye’nin birçok noktasında Toshiba laptop servisi bulunmaktadır. Yine aynı şekilde notebook alırken Toshiba tercih edenler için Toshiba notebook servis hizmeti ile yedek batarya, parça ve diğer ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümleri sunmaktadır.

Tüm tüketicilerin özellikle elektronik cihaz alırken dikkat ettiği husus servis hizmetleri olup olmadığıdır. Sadece satış sonrası servis hizmet ağının geniş olması bile Toshiba’yı tercih etmeye yeterlidir. Çünkü laptop ve notebooklarınız için orijinal parçalara (Mouse, klavye, şarj kablosu, adaptör, ekran, anakart, Dvdrw ve alt kasa gibi) Toshiba Servis Türkiye aracılığı ile her noktadan ulaşabilirsiniz.

Toshiba Servis Türkiye Hizmetine Nasıl Ulaşılır?

Toshiba Servis Türkiye 81 ilde ve buralarda da yüzlerce şubesi ile hizmet vermektedir. Ayrıca www.toshibaservisturkiye.com kurumsal internet sayfasından ulaşabilirsiniz. Toshiba Servis Türkiye sayfasından servis hizmetlerini bölge, il ve illerde bulunan şubelere kadar detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Böylelikle kendinize en yakın olan şubeden ihtiyacınız olan hizmete en hızlı şekilde alırsınız.

Canlı olarak Toshiba laptop servis destek hizmetlerinden (0555 800 26 15) faydalanabilirsiniz. Diğer servis hizmetine ulaşma yolu destek@toshibaservisturkiye.com adresine mail ile ulaşmaktır. Toshiba Servis Türkiye onarım ve tamir merkezin canlı destek hattını 7/24 arayabilirsiniz. Toshiba Servis Türkiye tüm müşterilerine sağlamış olduğu yedek parça, aksesuar ve tamir/onarım hizmetini garanti kapsamında sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER