Sony Inzone oyuncu monitörleri tanıtıldı

Sony Inzone oyuncu monitörleri tanıtıldı

Inzone serisi yeni oyuncu donanımlarının tanıtımını gerçekleştiren Sony iki yeni monitör ve üç kulaklık ile karşımıza çıktı. Tanıtımı gerçekleştirilen kulaklıklar arasında en gelişmiş model olan Sony Inzone H9’un incelemesini sizler ile paylaşmıştık. İşte hem PC hem de PlayStation 5 ile sürükleyici oyun deneyimi sunmayı hedefleyen Inzone serisi monitörlerin detayları: Sony Inzone M9 ve M3.

Her iki monitör 27 inç büyüklüğünde IPS LCD panel ile karşımıza çıkıyor. Inzone M9, 4K çözünürlük ve 144 Hz yenileme hızı sunuyor. HDMI üzerinden bağlantı sağladığınızda maksimum 120 Hz yenileme hızına çıkılabilirken, 600 nit parlaklık sunan bu monitör VESA DisplayHDR 600 sertifikasına sahip. Ek olarak DCI-P3 renk gamutunun yüzde 95’ini destekliyor.

1 ms griden griye geçiş sürelerine sahip olan monitörler, renk doğruluğu konusunda en iyisini sunmak için fabrikada kalibre ediliyor. HDR10 ve HLG desteğine sahip olan monitörler, G-Sync ve HDMI 2.1 VRR teknolojilerini yani değişken yenileme hızlarını destekliyor.Monitörlerin ayakları, maksimum konfor için yüksekliği ve eğimi ayarlamanıza olanak tanıyor. Merkezi sütun, işleri düzenli tutmak için bir kablo kanalı görevi görüyor. M9’un arka tarafında aydınlatma kurulumunuza uygun bir RGB LED şeridi de yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER