Secretlab Yeni Oyuncu Koltuklarını Tanıttı

Secretlab Yeni Oyuncu Koltuklarını Tanıttı
Taht Oyunları’nı unutun, bir oyuncu tahtına ne dersiniz? Secretlab, Throne ve Omega serisi koltuklarını güncelleyerek yeni PC oyuncu sandalyelerini tanıttı. Her iki yeni Throne ve Omega sürümünde de başarılı özellikler bulunurken, kullanan kişinin kilosunu koltuğa eşit şekilde dağıtmak için iç yastıklar kullanıyor ve konfor seviyesini arttırıyor.

Hiç Olmadığı Kadar Rahat


Yeni köpük bel yastığı sayesinde ultra rahatlık sunan bu oyuncu sandalyeleri, vücudun kalıbını ve sırtın alt bölgesini etkili bir şekilde desteklemek için tasarlandı. Dahası, Secretlab her iki sandalyenin de kol dayama bölgeleri üzerinde tekrar çalışarak ergonomik yapısını geliştirdi ve genişliği arttırdı. Böylece artık kullanıcılar çok daha rahat şekilde kullanabiliyor. Hidrolik yapısı sayesinde farklı boydaki oyuncular da sorun yaşamazken, hemen hemen herkese hitap ediyor.

Kolaybet Omega 2018 yeni tasarımıyla çok daha modern gözükürken, çok işlevli mekanizması sayesinde konfor seviyesi de artıyor. 400 dolar civarı bir fiyat etiketiyle yurt dışında satışa sunulan oyuncu koltuğunun ülkemize ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

Türkiye'de İthal Olarak Satışa Çıkacak


Diğer yandan Throne 2018 de tekrar tasarlandı ve evinizde, ofisinizde bulunan geleneksel sandalyelerin görünümünü terk etti. Throne 2018 için de 350 dolar civarı bir fiyat etiketi belirlenirken, iki sandalye de bugün satışa çıkıyor.

Siz de yakın zamanda bir oyuncu koltuğu satın almayı düşünüyorsanız, iki ürünü de değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2017, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER