Samsung'un Yeni Dizüstü Bilgisayar Modelleri Tanıtıldı

Samsung'un Yeni Dizüstü Bilgisayar Modelleri Tanıtıldı

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung bu sefer yeni dizüstü bilgisayar modellerini tanıttı.

Samsung uzun bir sürenin ardından yeni dizüstü bilgisayar modellerini tanıttı. Samsung’un Notebook 3 ve Notebook 5 serisine ait olan yeni dizüstü bilgisayar modelleri ince ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.Adını son zamanlarda her ne kadar tanıttığı akıllı telefonlarla duyuyor olsa dahi Samsung aslında pek çok alanda ürünler üreten bir şirket. Dizüstü bilgisayar pazarında her ne kadar akıllı telefon pazarında yakaladığı başarıyı yakalayamamış olsa da Samsung dizüstü bilgisayar modellerini güncellemeye Betvole devam ediyor.Şirket son olarak Notebook 3 ve Notebook 5 serisine yeni dizüstü bilgisayar modellerini ekledi. 3 yeni dizüstü bilgisayar modelini tanıtan Samsung’un yeni ürünleri yüksek donanım özelliklerini taşınılabilirlikle birleştiriyor.

Samsung’un Notebook 3 serisine konumlandırdığı yeni modeli 14 inç büyüklüğünde bir ekranla geliyor. Intel’in 8. Ve 7. Nesil işlemcilerinden güç alan bu modelin HDD + SSD seçenekleri de bulunuyor.

Samsung’un diğer dizüstü modelleri Notebook 5 serisine ekleniyor. 15.6 inç büyüklüğünde ekranlara sahip olan bu modeller yine Intel’in 8. Ve 7. Nesil işlemcilerinden güç alıyor. Önümüzdeki aylarda Güney Kore’de satışa sunulacak olan Samsung’un yeni dizüstü bilgisayar modellerinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER