MSI GT75VR 7RF Titan Pro Dizüstü PC İncelemesi

MSI GT75VR 7RF Titan Pro Dizüstü PC İncelemesi

MSI tarafından geliştirilen GTX 1080 üst seviye ekran kartı ile gücüne güç katan oyuncu bilgisayarı olan GT75VR 7RF Titan Pro modelinin detaylı özellikleri ile karşınızdayız.

Özellikle son yıllarda oyuncu dizüstü bilgisayar modelleri üretiminde piyasalar oldukça hareketli. Üst seviye donanım özelliklerine yer verebilmek için kasa boyutu ve ağırlığını arka plana alan bilgisayar üreticileri yeni modelleri ile oyun severlerin kalbini fethetmeyi amaçlıyor. MSI'in geliştirdiği GT75VR 7RF Titan Pro modeli de kalınlık ve ağırlık açısından taşınması oldukça güç ve kaba bir yapıya sahip olsa da en yüksek performansı kullanıcılarına vadetmekte. Sadece Slotbar performans anlamında değil soğutma konusunda da beklentilerin üstünde çıkan bu ürün oldukça beğeni toplayacak gibi.

GT75VR 7RF Titan Pro modeli GTX 1080 ekran kartı modeli ile inanılmaz bir görsel ve dahili performansı kullanıcılarına sunmayı amaçlamış. Ürüne tepki süresi düşük yenileme oranı yüksek bir panel katan MSI, G-Sync destekli bu paneli ile oyun anında yırtılmaların ve takılmaların tamamen önüne geçiyor.

MSı GT75VR 7RF Titan Pro modeli soğutmalı M.2 SSD ile RAID yapmakla yetinmeyip alüminyum soğutma bloğunu da ürününe entegre etmiş. Uzun veri yazma ve okuma durumlarında oldukça yüksek performans kullanıcıya sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 21:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER