Microsoft Office 2019 son durum

Microsoft Office 2019 son durum
Microsoft’un yayınlamış olduğu yeni Office sürümüyle birlikte Office 365 servisinin baştan tasarlandığını görmekteyiz.

Üretkenlik paketinin yeri sürümüyle ayrıca Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Project, Visio, Access ve Publisher için çeşitli yenilikler de kullanıcılara sunuldu.

Microsoft’un kullanıcılara sunduğu yeniliklerin arasında tüm Office uygulamalarına taşınabilecek bir şerit ve kalem kutusu özelleştirmeleri de yer alıyor. Yeni sürümle birlikte Word için de önemli özellikler sunulmuş durumda.

Yeni sürüm, Word’e odaklanma modunu, erişilebilirlik iyileştirmelerini ve bir tercümanı da beraberinde getiriyor. PowerPoint içinse yeni sürümle birlikte Morph geçişleri, SVG ve 3D model, 4K çözünürlükteki videoların dışa aktarımı ve dahili tıklamalı dizileri oynatma özelliklerinin kullanıcılara sunulduğunu görmekteyiz.

Microsft yeni Office sürümüyle beraber işletmeler için Skype Business Server 2019, SharePoint Server 2019 ve Project Server 2019 ve Exchange Server 2019′un önümüzdeki haftalarda kullanıma sunalacağını da duyurdu.

İlk etapta ticari toplu lisans müşterileri için yayınlanan Office 2019’un ilerleyen haftalarda diğer ticari müşterilere ve bireysel müşteriler için de kullanıma sunulacağını da belirtelim.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 23:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER