MacBook Pro Sahipleri İmza Kampanyası Başlattı

MacBook Pro Sahipleri İmza Kampanyası Başlattı

Apple’ın dizüstü bilgisayar modeli olan MacBook’un en güçlü modellerinin bulunduğu MacBook Pro sahipleri imza kampanyası başlattı. 

Apple’ın dizüstü bilgisayar modellerinden birisi olan MacBook Pro her ne kadar çok sevilse de son yıllarda çıkan MacBook Pro modelleri kullanıcılarının tepkisini çekti. Dizüstü bilgisayarlar için heyecan verici bir yenilik olarak tanıtılan Touch Bar çoğu Touch Bar’lı MacBook Pro kullanıcısı için işlevsellikten uzak bulunurken MacBook Pro modellerinin 32 GB RAM’e yükseltilememesi de bir dizüstü bilgisayardan daha fazla güç bekleyen kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmıştı. Yeni MacBook Pro modellerinde kullanılan 2. Nesil kelebek klavye mekanizmasının istikrarsız çalışması ise kullanıcıların sabrını taşıran son damla oldu. 

MacBook Pro’nun klavye mekanizmasının istikrarsız çalıştığını bildiren MacBook Pro kullanıcılar Apple’ın MacBook Pro modellerini geri çağırması için imza kampanyası başlattı. İçerisinde en ufak bir toz girmesi durumunda tuşun kilitlendiğini ve çalışmadığını belirten MacBook Pro kullanıcıları Apple’ın yeni MacBook Pro tasarımının hatalı olması sebebiyle geri çağrılması gerektiğini belirterek imza kampanyası başlattı. 5.000 imzaya ihtiyaç duyulan kampanyada çok kısa sürede 5.000’i aşan imza toplandı bile. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 20:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER