Kingston MobileLite Duo 3C Duyuruldu

Kingston MobileLite Duo 3C Duyuruldu

Ünlü bellek üreticisi Kingston tarafından çoklu özellikli yeni kart okuyucusu MobileLite Duo 3C duyuruldu. Son dönemde geliştirilen bilgisayar sistemlerinde bulunan USB Type-C bağlantı birimine özel olarak geliştirilen çift ara yüzlü microSD kart okuyucusu aynı zamanda USB Type-A bağlantı portunda da çalışabilmesi ile ön plana çıkıyor.

Büyük boyutlu video, görüntü ve diğer dosya türlerini hızlı bir şekilde transfer etme imkanını kullanıcısına sunan MobileLite Duo 3C kart okuyucusu USB 3.0 ile tam uyumlu olarak çalışabilmekte. Yeni kart okuyucusunun SDHC, SDXC, UHS-1 ve microSD kartlarının tamamını okuyabildiği belirtilirken şuan için bilinen en son kart hızlarını da desteklediği bildirildi.
Betsmove
MobileLite Duo 3C aparatı metalik şık ve kolayca taşınabilecek şekilde tasarlanmış.

İşte MobileLite Duo 3C Özellikleri


Hem USB Type-C hem de USB Type-A bağlantı birimlerine verdiği destek ile eski yeni tüm sistemlerle çalışabilen kart okuyucusu kolaylıkla taşıyabileceğiniz kompakt bir tasarımla geliştirilmiş. Metalik kasası sayesinde oldukça sağlam ve portatif olan MobileLite Duo 3C ürünü USB 3.1 Gen 1 (USB 3.0) desteği sayesinde dosyaları hızlı bir şekilde transfer edebilmenize olanak sağlıyor.

43mm x 18mm x 11mm boyutlarında olan ürün microSD, microSDHC, UHS-I ve microSDXC UHS-I olmak üzere hemen hemen tüm kart sistemlerini destekliyor. 0°C ile 60°C arasında çalışma sıcaklığı olan ürünün saklama koşulları ise -20°C ile 70°C aralarında seyrediyor.

Kingston MobileLite Duo 3C veri transfer aracı kullanıcılarına 2 yıl uluslararası garanti desteği ile satılacak. Ürünün fiyatı konusunda net bir bilgi firma tarafından verilmedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2017, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER