Kaliteli Bakım ve Onarım Acer notebook servisi

Alanında uzman ve teknik donanıma sahip personel tarafından Acer notebook servisi hizmeti veren şirket, bilgisayarların yedek parça teminini, bakımını, onarımını yapmaktadır. Orijinal yedek parçalarla çalışan şirket,

Kaliteli Bakım ve Onarım  Acer notebook servisi

Alanında uzman ve teknik donanıma sahip personel tarafından Acer notebook servisi hizmeti veren şirket, bilgisayarların yedek parça teminini, bakımını, onarımını yapmaktadır. Orijinal yedek parçalarla çalışan şirket, bilgisayarlarına zarar verecek hiçbir yan sanayi ürün kullanmamaktadır. Kalitesinin hızına ve çözüm odaklı fikirlerine bağlı olduğunu belirten işletme, müşterilerinin bozulan ya da bakıma ihtiyacı olan bilgisayarlarına en iyi bakımı yaptıklarını ve gerekli yedek parçalarını da en kalitelilerinden kullandığını belirtmektedir.

Whatsapp Üzerinden Bilgi Aktarımı

Acer teknik servis her bilgisayarın alt yapı tasarımlarında ve kurulumunda önemli bir role sahiptir. Deneyimleri ve bilgi birikimleriyle ilerledikleri bu yolda, hem diğer tamir ve bakım şirketlerinden kaliteleriyle sıyrılmakta hem de kullandıkları ekipmanlar ile bilgisayarınızın ömrünü kısaltmak yerine uzatmaktadırlar. Müşteri memnuniyetini oldukça önemseyen firmanın ana servisi İstanbul Şişli’dedir. Müşterilerinin gidip yerinde görebileceği çalışma ortamlarının yanı sıra daha uzak illerde ikamet edenler için de Whatsapp bağlantısı ile iletişim kurmak mümkündür. Oldukça yardımsever bir teknik servise sahip olan firmadan, sadece internet üzerinden yazışarak da pek çok bilgi alabilir ve bilgisayarınız konusunda yardım isteyebilirsiniz.

Hedef ve Amaçlar Doğrultusunda İlerleme

Kuruldukları zamandan günümüze kadar tek amaçları ve hedefleri müşterilerine kaliteli hizmet vermek ve hızlı çözüm odaklı işler yürütmek olan Acer servis tamir ve bakım konularında sektördeki en iyi firmalardan biri konumundadır. Diğer tamir firmalarına oranla daha çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise orijinal yedek parçanın yanında uygun fiyatlar da sunmasıdır. Bilgisayarının bakıma ihtiyacı olan ya da tamiri yapılması gereken müşteriler şirketi tercih ettiği zaman hem daha uygun fiyata hem de kaliteli bir deneyim yaşayacaktır.

Tamir ve Bakım Yapılırken Müşteri Bilgilendirmesi

Yapılan teknik destek ve bakım hizmetlerinin yanı sıra, bilgisayarına yapılacak her müdahaleyi öğrenmek, müşterilerin en doğal hakkıdır. Özellikle bu konuda müşterilerine bilgi akışı sağlayan işletme, kalitenin tesadüf olmadığını bilmekte ve doğru işle kalitenin elde edilebileceğinin farkındadır. Orijinal yedek parça kullanarak bilgisayarların çalışmalarını riske atmayan şirket, müşterilerinin sevgisini ve saygısını, kaliteli işler yaparak kazanmaktadır Şirketin verdiği hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz acerservisturkiye.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER