Galaxy S9 Ailesi İçin Samsung Dex Pad Tanıtıldı

Galaxy S9 Ailesi İçin Samsung Dex Pad Tanıtıldı

Samsung’un son Galaxy modellerinde tanıtmaya başladığı Galaxy Dex platformu kullanıcıların akıllı telefonlarını bir bilgisayar olarak kullanılabilmesine imkan tanıyordu. Dün yeni amiral gemi modelleri olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelini tanıtan Samsung ayrıca Samsung ayrıca yeni Dex ürününü de tanıttı.

Yeni amiral gemi modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerini dün tanıtan Samsung etkinlikte ayrıca yeni Dex ürününü de tanıttı. Alıştığımız Dex modellerine göre dikey değil yatay bir platforma sahip olan yeni Dex’in adı da Dex Pad olarak güncellendi.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleriyle birlikte Bahisarena kullanılabilecek olan Samsung Dex Pad, Samsung Galaxy S9 modellerini daha kullanışlı bir hale getiriyor. Samsung Dex Pad ile birlikte kullanıcılar Galaxy S9 modellerini bir bilgisayar olarak kullanabiliyor ve Galaxy S9 modellerine bir klavye ve fare bağlayabiliyor.Dex Pad ile birlikte kullanıcılar ayrıca Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modellerinin dokunmatik alanlarını da kullanabilecekler. Güncellenen Dex Pad ile birlikte kullanıcılar Galaxy S9 modellerini daha yüksek çözünürlüklü ekranlara da bağlayabilecek. Daha önceli Dex modellerinde 1080 piksel çözünürlüğe sahip ekranlara bağlayabilen kullanıcılar yeni Dex Pad ile birlikte 2.560 x 1.440 çözünürlüğe sahip ekranlara da bağlayabilecek.

Samsung’un yenilikçi ürünleri arasında yer alan Samsung Dex Pad USB, USB C, HDMI ve ethernet girişine sahip. Ülkemizde de satışa sunulması beklenen Samsung Dex’in fiyatı henüz açıklanmadı.

https://youtu.be/wfrPgkSDBYI

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2018, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER