Endpoint Hizmetleri

2010 yılında sektöre giren firma, profesyonel ekipleri ve modern donanımları ile kurumlara, bilgi teknolojileri konusunda danışmanlık hizmeti veriyor.

Endpoint Hizmetleri

2010 yılında sektöre giren firma, profesyonel ekipleri ve modern donanımları ile kurumlara, bilgi teknolojileri konusunda danışmanlık hizmeti veriyor. Firma, müşterilerinin ihtiyaçları ile sistemlerini analiz ederek, teknolojik gelişmeler ışığında, güvenilir ve etkili çözümler sunuyor. Dünya üzerindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firma, hizmetlerini bu gelişmelerden yararlanarak, müşteri odaklı ve yenilikçi bir anlayışla sürdürüyor.

Firmanın Ürünleri Nelerdir?

Firma bilgi teknolojileri kapsamında, müşterilerine çeşitli başlıklarda ürün sağlıyor. Firma firewall kapsamında, Palo Alto serisi, Sophos ve watchguard yeni nesil güvenlik sağlayıcılarının satışını yapıyor. Dünyanın en gelişmişi olan bu sistemler sayesinde, kurumların tüm sistemleri % 100 güvenli hale geliyor.

Firma endpoint başlığı altında da sektördeki en güvenilir programları, kurumlarla buluşturuyor. Bunların arasında;

1. Bitdefender

2. Eset

3. F-Secure

4. Kaspersky

5. McAfee

6. Sophos antivirüs ve güvenlik programlarının orijinal ve son sürümleri bulunuyor.

Firmanın diğer ürünleri arasında ise Backup, database security, DLP, email gateway, encryption, mobile device, Microsoft cloud, wifi ve server storage gibi bir çok başlıkta onlarca kaliteli ve güvenilir ürün bulunuyor.

Firmanın Hizmetleri ve Çözümleri Nelerdir?

Firmanın hizmetleri arasında; Microsoft lisanslama, danışmalık ve satış hizmetleri, proje kurulum ve yönetimi ile bakım anlaşmaları bulunuyor. Firmanın sunmuş olduğu özümler ise şu şekilde sıralanıyor;

1. Firewall, log ve hotspot

2. Sunucu ve veri depolama

3. Network ve data center

4. Alt yapı ve kablolama

5. Sanallaştırma ve yedekleme

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER