Asus ZenWiFi Pro XT12

Asus ZenWiFi Pro XT12

Evinizde veya iş yerinizde yüksek hızlarda internet bağlantısına sahip olmanız tek başına yeterli değil, bu hızdan yararlanmak için iyi donanımlara ihtiyacınız var. Yüksek performans talep eden kullanıcılar için geliştirilen ve 11000 Mbps gibi çok yüksek hızlara çıkabilen Asus ZenWiFi Pro XT12 bu ürünlerden birisi.

Yeni nesil 2,0 Ghz 64-bit Broadcom işlemci ve Broadcom WiFi yonga setiyle 11000 Mbps gibi inanılmaz bir WiFi performansı gösterebilen üç bantlı ASUS ZenWiFi Pro XT12, ortama bağlı olarak en iyi arka plan bağlantısını isteğe göre otomatik seçebiliyor.

Üç bantlı yapılandırma sayesinde, ağ sistemi için daha verimli bir arka plan bağlantısı kurulabiliyor. ODMA ve MIMO teknolojilerini destekleyen WiFi 6, WiFi 5’e göre 4 kat daha yüksek kapasite sunuyor. Böylece çok fazla cihazın bulunduğu ortamlarda akıcı bağlantı elde ediliyor.

Arka plan bağlantısına ihtiyaç duydukları için cihazlara bant genişliğinin yarısını ayırabilen çift bant ağ sistemlerinin aksine, XT12 bir adet 5 GHz bandını arka plan bağlantısına ayırıyor. Böylece bağlı cihazlardaki hız düşmeden ağ içinde daha hızlı ve akıcı bir trafik sağlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER