Apple'ın Ucuz iPad Modelinin Mağaza Satışı ABD'de Başladı

Apple'ın Ucuz iPad Modelinin Mağaza Satışı ABD'de Başladı

Apple'ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği eğitim etkinliğinde duyurduğu Apple Pencil destekli yeni iPad modeli uygun fiyatı ile dikkat çekmişti. Şirket  bu modelini kullanıcılarla buluşturmak için çok beklemedi ve ürün satış için mağazalarda yerini aldı.

Firmanın ucuz fiyatlı iPad gönderimlerinin ABD merkezli olarak 2 Nisan tarihinden itibaren başlayacağı, internet üzerinden verilecek olan siparişlerde ise yaklaşık 2-3 haftalık bir gönderim süresi olacağı belirtiliyordu.

Hemen her konuda kullanıcı güvenini üst düzeyde tutmak isteyen Cupertinolu firma hoş bir sürprizle ABD'de bulunan mağazalarında yeni 9.7inç boyutlu uygun fiyatlı tabletinin satışına başladı. Bugün itibariyle ABD'de bulunan herhangi bir Apple mağazasından ürünü direkt olarak satın alabilirsiniz.

Yeni iPad Satış Fiyatı


Eğitim odaklı geliştirilen yeni iPad modeli eğitimciler Betpark ve eğitim kurumlarına özel 299$ etiket fiyatı bulunmakta. Eğitim dışı bireysel kullanıcıların ise bu ürünü satın almak için ödemeleri gereken tutar ise 329$ olarak belirlenmiş.Gücünü A10 Fusion işlemcisinden alan yeni iPad modelinde 8MP çözünürlükte ana kamera bulunurken ürün 9.7inç boyutunda retina ekranı ile kaliteli bir görüntü sunuyor. Apple Pencil desteği ile gelen yeni iPad'i satın alan eğitimcilere ek olarak 200GB boyutunda iCloud depolama alanı da ücretsiz olarak sağlanıyor.

Ürünün Avrupa ve ülkemizde kısa süre içinde satışa çıkması bekleniyor. ancak konu ile ilgili şimdilik herhangi bir açıklama yapılmış değil.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER