AMD RX Vega 56 ve Vega 64 İçin Bundle Hazırladı

AMD RX Vega 56 ve Vega 64 İçin Bundle Hazırladı

AMD, Bethesda yapımı PREY ve Wolfenstein 2 oyunlarını yeni RX Vega ekran kartları yanında vereceğini duyurdu. 31 Aralık tarihine kadar yeni RX Vega 56 veya RX Vega 64 kartlardan alanlar bu iki oyuna sahip olabilecek. Fakat hatırlatmak gerekiyor ki kampanya sadece kısıtlı bir süre için geçerli.

2 Ay İçinde Oyunlar Alınabilecek


Ekran kartlarını satın alan PC kullanıcılarının, hediyelerini de almak için iki ay süresi olacak. AMD tarafından bu kişilere özel bir kod verilecek ve 28 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihten sonra da verilen ‘AMD Unique ID’ geçersiz olacak.

Grandbetting />
Ayrıca Almanya, Avusturya, İsviçre ve İsrail’deki kişilere Wolfenstein 2 yerine Sniper Elite 4 verilecek. Her ne kadar bunun arkasındaki net sebep bilinmese de, muhtemelen bu ülkelerin konudaki hassasiyeti ve Wolfenstein 2’de de daha yoğun Nazi referansları olması buna sebep oldu. Çin hariç kalan diğer ülkelerde de ekran kartlarını alanlara Wolfenstein 2 hediye edilecek.

AMD’nin yeni RX Vega 56 ve Vega 64 kartları son derece başarılıyken, dün gerçekleştirilen VRMark Cyan Room benchmark testlerinde de Nvidia’nın GTX 1080 gibi üst düzey kartlarını geride bırakmıştı. RX Vega 64 ekran kartı Türkiye’de yaklaşık 3200 TL’ye satılıyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2017, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER