Amazon Bugün Sürpriz Etkinlik Düzenleyecek

Amazon Bugün Sürpriz Etkinlik Düzenleyecek

Bugün Amerika’nın Seattle şehrinde Amazon tarafından sürpriz bir etkinlik düzenlenecek ve teknoloji devinin yeni cihazlarını tanıtması bekleniyor. Her ne kadar şimdilik tahminlerimiz kısıtlı olsa da, bütün tahminler Amazon Echo akıllı hoparlörlere gelecek önemli bir güncelleme üstüne. Aynı zamanda Fire TV’nin de geliştirileceği düşünülüyor.

Açıkçası Amazon genellikle kendi merkezinde büyük etkinlikler düzenlemiyor. Yani planlanan cihazın firma için oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Geçtiğimiz haftalarda da yeni cihazlar hakkında çeşitli söylentiler çıkmıştı. Bunlardan en önemlisi Amazon’un akıllı gözlük sektörüne gireceğiydi.

Henüz bugün hangi cihazı göreceğimizi bilmesek de, aynı zamanda Amazon’un bunu akıllı sesli asistanı Alexa’yla çıkarması bekleniyor. Alexa şu anda Bahis Siteleri Amazon Fire TV’de sadece uzaktan kontrol ediliyor veya bir Echo cihaza bağlanması gerekiyor. Bu konuda da değişiklik yapılabilir.

Amazon Echo 2 Gelir mi?


Şimdi ise Amazon’un tamamen yerleşmiş bir sistem yapacağı düşünülürken, artık Alexa ile televizyonun ve bağlı her sistemin kontrol edilebileceği düşüncesi ağırlık kazanıyor.

Tabii beklenen duyuru gerçekleşir ve Amazon Echo 2 ortaya çıkarsa, etkinliğin odak noktasında da bu cihaz olacaktır. Echo çıkalı birkaç yıl geçti ve artık önemli bir güncelleme için vakit geldi diyebiliriz. Özellikle de Apple Homepod ile Google Home gibi dişli rakipler göz önüne alındığında, Amazon’un yeni cihaz çıkarması şart oldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 20:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER