Bilgisayar

BlackBerry,  mesajlaşma uygulamasını kapatma kararı aldı!
BlackBerry, mesajlaşma uygulamasını kapatma kararı aldı!

BlackBerry Messenger (BBM), geçmiş zamanın popüler sohbet uygulamalarından biriydi ancak uygulamanın şimdi eski popülaritesinden geriye pek bir şey kalmadı. BlackBerry, geçtiğimiz gün yaptığı duyuruda uygulamanın tüketici sürümünü 31 Mayıs'tan itibaren kullanıma kapatacağını açıkladı.

Asus Servisi
Asus Servisi

Dünyada en kaliteli markalar sıralandığında bu markalar arasına Asus’un da girdiği biliniyor. zengin içeriği ve zarif görünümü ile bilinen Asus müşterilerinin hizmetine zengin bir servis ağı sunuyor. Asus’un Türkiye’de bulunan yetkili servisi www.asusservisturkiye.com adresi vasıtasıyla müşterilerine gerekli hizmeti sunuyor. Tamir dışında Asus cihazınız ile ilgili gerekli ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri bu adres üzerinden kısa sürede temin edebilirsiniz. Şarj aleti başta olmak üzere batarya modellerini kullanıcılar Asus laptop servisi tarafından sunulan ürün garantisi kapsamında satın alabilirler.

Arızaların Tespiti ve Yedek Parça Hizmeti
Arızaların Tespiti ve Yedek Parça Hizmeti
Toshiba Servis Türkiye
Toshiba Servis Türkiye
En Kaliteli Dell Laptop Servisi
En Kaliteli Dell Laptop Servisi
Lenovo Yetkili Servis Hizmetleri
Lenovo Yetkili Servis Hizmetleri

Gelişen teknoloji ile birlikte artan elektronik cihaz talebi firmaları etkili ve hızlı bir şeklide hizmet sunmaya yönlendirmiştir. İnternetin gelişimi ile, insan hayatının olmazsa olmazları arasına giren bilgisayarların her geçen gün farklı türde modelleri piyasaya sürülmektedir. Teknolojik ürün sektöründe bir çok firma akıllı cihaz ve bilgisayar üretimi yaparak rekabet ediyor. Bu firmalar arasında bulunan lenovo, özellikle elektronik ürün çeşitliliği içinde çıkışını bilgisayar ile yapmıştır. Köklü bir bilgisayar üretim geleneği olan lenovo markasının rakipleri karşısında bu alanda üst sıralarda yer aldığını görmekteyiz.

Kaliteli Bakım ve Onarım  Acer notebook servisi
Kaliteli Bakım ve Onarım Acer notebook servisi

Alanında uzman ve teknik donanıma sahip personel tarafından Acer notebook servisi hizmeti veren şirket, bilgisayarların yedek parça teminini, bakımını, onarımını yapmaktadır. Orijinal yedek parçalarla çalışan şirket,

Uygun Fiyatlı İpv6 Proxy Hizmeti
Uygun Fiyatlı İpv6 Proxy Hizmeti