Alcatel Cameo X Twitter’da Görüntülendi

Bugün yeni bir Alcatel akıllı telefon sızıntısı gerçekleşirken, Cameo X adı verilen cihazın AT&T tarafından satılacağı söyleniyor. Cameo X aynı zamanda MWC 2016’da tanıtılan Alcatel Pop 4+ modeline de oldukça benziyor.

Basın görselleri bugün Twitter’da evleaks tarafından yayınlanırken, oldukça basit bir telefon gibi duruyor. Üzerinde parmak iz itarayıcısı ya da çıkarılabilir arka kapak yer almazken, Alcatel’in arka tarafa da AT&T logosu yerleştirmesi bekleniyor.

Alcatel Pop 4+’nın Aynısı mı?

Tabii telefonun aynı zamanda Pop 4+ olup bu adla satılma ihtimali de var. Eğer öyleyse işlemci çipseti olarak dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 210 kullanılmasını bekleyebiliriz. Ayrıca önceki cihazda 1.5 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanı ve microSD kart desteği (32GB’a kadar) bulunuyordu. Pop 4+’nın ana kamerası LED flaşlı ve 8MP çözünürlüğündeyken, ön tarafta ise selfie fotoğraflar için 5MP lens yer alıyordu. Yani herhangi sıradışı bir özellik bulunmuyor.

Pop 4+ 110 Euro – 130 Dolar fiyat aralığında satışa çıkmıştı fakat AT&T’nin benzer bir plan uygulayıp uygulamayacağını bilmiyoruz. Hatta Cameo X farklı bir cihaz dahi olabilir.

Alcatel son dönemde devamlı yeni akıllı telefonlar üretirken, özellikle de fiyat – performans türü ürünleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Bakalım Cameo X benzer başarıyı yakalayabilecek mi?

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir