51.200 mAh’lik Taşınabilir Güç Kaynağı River Bank ile Tanışın!

Son zamanların en kullanışlı ve faydalı teknolojik aletlerinden bir tanesi olan PowerBank’ler gittikçe yaygınlaşmaya devam ediyor. Artan teknolojik ürünler ile birlikte elektriğe olan ihtiyacımızda aynı oranda artış gösterdi. İşte bu elektrik kaynağı ihtiyacımızı gideren Powerbank’lerden bir tanesi ile tanışın!
River Bank

Uzun yolculuklar, doğa yürüyüşü, kamp, fotoğrafçılık, şehir dışı ve daha birçok seyahat süresince en önemli ihtiyaçlarımızdan bir tanesi kuşkusuz elektrik kaynağı oluyor. Yalnızca telefonlarımız için değil, fotoğraf makinesi, müzik çalarlar, tabletler ve daha birçok elektronik cihazımızın maalesef şarj süreleri oldukça kısıtlı. İşte bu kısıtları ortadan kaldırmak için birçok kişi powerbank kullanarak sorununu gidermeye çalışıyor. Piyasada oldukça fazla powerbank yer alması ve bunların hepsinin vaat edildiği kadar iyi olmaması kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor.

River Bank

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve dünyanın en büyük güç kapasitesine sahip olduğu iddia edilen River Bank kolay taşınabilirliğinin yanı sıra şık tasarımı ve güç kapasitesi ile adeta güç kaynaklarına meydan okuyor.

51.200 mAh Kapasiteli Güç Kaynağı: River Bank

River Bank

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan River Bank, üzerindeki ekran üzerinden size ne kadar şarj kapasitesi kaldığını gösteriyor. Bunun yanı sıra 3 ayrı modüle ayrılabilen cihaz sayesinde aynı anda birçok cihazınızı şarj edebiliyorsunuz.

USB, USB Type-C girişi ve kablosuz şarj özelliğine sahip olan bu cihaz araba aküsünü doldurabileceğini bile iddia ediyor. 1138 Dolar fiyatına sahip olan bu cihazı bu bağlantı üzerinden daha rahat inceleyebilirsiniz.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir