10GB RAM’li Akıllı Telefon Vivo Xplay 7 Geliyor

Çinli akıllı telefon üreticileri adımlarını daha büyük atmaya başladı. Özellikle kendi ülkelerinde rekabetçi bir piyasanın varlığı telefon üreticilerini de daha iyisini yapmaya yöneltiyor. Geçtiğimiz günlerde ekranında bulunan parmak izi sensörü ile dikkat toplayan X20 Plus UD modelini geliştiren Vivo, gözünü daha yükseklere dikmiş gözüküyor.

Çinli üretici yeni amiral gemi modeli olması beklenen Xplay 7 için hazırladığı sunum Weibo üzerinde ortaya çıktı. Yine bu modelde de ekrana entegre parmak izi sensörü olacak ama Vivo Xplus 7 modeli özellikle RAM kapasitesi ile akıllı telefon piyasasını yeniden şekillendirecek gibi gözüküyor.

10GB RAM’li Vivo Xplus 7

Sızdırılan belgelerde yer alan bilgilere göre Xplus 7 modelinde 10GB RAM olacağı ortaya çıktı. Amiral gemi modelinde Snapdragon 845 yonga setinin bulunacağı belirtilirken (bazı kaynaklarda kullanılacak işlemcinin Snapdragon 835 olacağı bildiriliyor.)  256GB ve 512GB gibi üst düzey dahili depolama seçeneklerinin de bu modelde yer alacağını belirtelim.

Ekran kasa oranını da %92.9 ile mükemmel seviyelere çeken Vivo, bu modelinde 4K ekrana yer verecek.

Henüz Vivo Xplus 7 modelinin tanıtım tarihi ile ilgili bilgi bulunmuyor. Ancak sunumlarının hazırlandığına dikkat edilirse birkaç ay içinde resmi olarak duyurulmasının beklenmesi oldukça olağan.

Tekno Sayfa
Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

haber yorum
10GB RAM Bulunan Vivo Xplus 7 Sızdırıldı | Uzman Mobil

Yorum Tarihi: 2018-01-31 01:10:43

[…] TeknoSayfa kaynaklı haberde yer alan bilgilere göre Vivo tarafından geliştirilen yeni amiral gemisi ile ilgili firmanın hazırladığı sunum sızdırılarak Weibo üzerinden yayınlandı. Sunum üzerinde yer alan bilgilere göre bu yeni model oldukça dikkat çekecek gibi duruyor. […]