Nokia 8 Modeli İçin Android 8.1 Oreo Yayınlandı

Nokia 8 modeline Android 8.1 Oreo güncellemesi yayınlandı. Böylelikle bu güncellemeyi ilk alan akıllı telefon modelleri arasına Nokia 8 giriş yapmış oldu.

Geçtiğimiz yıl tabiri caizse küllerinden yeniden doğan Nokia, piyasaya sürdüğü modellerle oldukça başarılı bir dönemi geride bıraktı. Tepe modelden en alt modele kadar 5 farklı seçenekle kullanıcıların karşısına çıkan modellere firmanın desteği de oldukça yeterli. Sık sık güncellemelerin yayınlandığı bu modellerden birisi olan Nokia 8, ilk kez Android 8.1 Oreo güncellemesi alan akıllı telefon modelleri arasında yerini aldı.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Android 8.1 Oreo güncellemesi ilk olarak Pixel modelleri için kullanıma sunulmuştu. Aradan kısa zaman sonra Nokia 8 modeli de bu güncelleme için beta sürecine girmişti. Nihayet bugün güncellemenin kararlı sürümü Nokia 8 modeli için yayınlanmış oldu.

Android 8.1 Oreo güncellemesi OTA yoluyla Nokia 8 modeli cihazlara gönderilmeye başlandı. Eğer cihazınız otomatik olarak güncellemelere açık değilse “Ayarlar” kısmından “Yazılım Güncellemesi” bölümüne giriş yaparak güncellemeyi indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Kademeli olarak modelin bütün cihazlarına gelecek olan güncelleme için birkaç gün bekleyebileceğinizi de şimdiden belirtmekte fayda var.

Bu Habere Yorum Yap

Bütün Yorumları Gör

Mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Bu habere yorum yapabilmeniz için gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.