iOttie Şık Tasarımlı Kablosuz Şarj Cihazını Duyurdu

CES 2018 etkinlikleri kapsamında birbirinden ilginç ürünler duyuruldu. iOttie tarafından geliştirilen şarj cihazı ise teknolojisinden çok tasarımı ile beğeni topladı.

CES 2018 etkinlikleri kapsamında birbirinden ilginç ürünler duyuruldu. iOttie tarafından geliştirilen şarj cihazı ise teknolojisinden çok tasarımı ile beğeni topladı. Aksesuar üreticilerinin de boy gösterdiği etkinlikte iOttie markası yepyeni şarj cihazını tanıttı.

iOttie tarafından geliştirilen kablosuz şarj cihazı beş farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulacak. Özel kumaş kaplı tasarımı ile dikkatleri üzerinde toplayan yeni şarj cihazlarında USB portu ile birlikte USB Type-C bağlantı birimi de bulunmakta. Tasarımına dikkatlice bakıldığında LED ışıklarının olmadığı dikkat çekti.

15W şarj desteği sunan iOttie kablosuz şarj cihazı ile Galaxy S8 ve iPhone X dahil piyasada yer alan birçok amiral gemi modeli hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor.

Şimdilik ürünün fiyatı ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Önümüzdeki günlerde detaylı bilgilerine ulaşacağımızı düşündüğümüz yeni şık kablosuz şarj cihazı tasarımıyla dünyanın en tatlı şarj cihazı olabilir.

Bu Habere Yorum Yap

Bütün Yorumları Gör

Mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Bu habere yorum yapabilmeniz için gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.