1000 – 1500 TL Arasında Alınabilecek En İyi Telefon Tavsiyeleri

Düşük-orta bütçeye uzun süre kullanılabilecek en iyi akıllı telefon modellerini beğenilerinize sunuyoruz.

Akıllı telefon kullanıcıların daimi favori markaları bulunabilir. Ancak bazı durumlarda düşük bütçeyle uzun süre ihtiyacı karşılayabilecek akıllı telefon modellerine de gerek duyulabilir. TeknoSayfa ekibi olarak 1000-1500TL aralığında alınabilecek en iyi akıllı telefonları listeliyoruz.

General Mobile GM 8

Listemizde ilk sırada GM 8 modeli bulunuyor. 5.7inç ekran boyutunu HD+ görüntü ile pekiştiren GM 8 modeli şık bir tasarım ve iyi seviyede servis ağı bulunduruyor. Android işletim sistemine sahip olan bu modele sahip olabilmek için 1000₺ ödemeniz gerekmekte.

Huawei P10 Lite

2017 yılına giriş yapan en iyi orta seviye akıllı telefon modellerinden birisi olan P10 Lite, bahsi geçen bütçe ortalamasında bize göre alınabilecek en iyi akıllı telefon modeli.

Lenovo P2

Şık tasarımının yanında 5000mAh gibi oldukça yüksek batarya kapasitesi ile uzun süre şarj ihtiyacı hissetmeyeceğiniz Lenovo P2 modelinde orta-iyi seviye bir kamera performansı da alabilirsiniz.

Xiaomi Red Mi Note 4

Çinli akıllı telefon üreticisinin ülkemizde de satışta olan bu modeli güçlü donanımı ve batarya kapasitesi ile göz dolduruyor. Bütçesi düşük olanların tercihlerinden birisinin de bu model olması gerektiğini düşünüyoruz.

Nokia 6

Geçtiğimiz yıl akıllı telefon pazarına yeniden giriş yapan Nokia, piyasaya sürdüğü modelleri ile oldukça dikkat çekti. Fiyat performans cihazı olarak kullanıcılara sunulan Nokia 6 modeli için devamlı güncel kalacak işletim sistemi ve üst seviye kamera özelliği ile tercih edilebilir.

Bu Habere Yorum Yap

Bütün Yorumları Gör

Mail adresiniz yorumunuzda görünmez. Bu habere yorum yapabilmeniz için gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.